RTPS.PL FORUM
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
RTPS.PL FORUM

Witamy na Forum Naszego Serwera.


You are not connected. Please login or register

Super Balans.

+8
Offensive
Lord Yaro
gregory_fan
Serothes
Lord Gregory III
GOD Ivaja
Lejdis
Pysiola
12 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

76Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Czw Lut 18 2010, 14:05

Offensive



W weekend zrobie ssa ze knightem tez da sie expic tylko trzeba wiedziec gdzie;]

77Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Czw Lut 18 2010, 18:58

Serothes

Serothes

ja nie mowie ze sie nie da expic.. expi sie duzo wolniej niz inne profesje, nie mowiac juz o pvp ;>

78Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Czw Lut 18 2010, 23:05

Lejdis

Lejdis

My tu mowimy o expie na dl bo tam sie najlepiej wg mnie expi najszybciej a reszta to juz wgl dlugo sie bije na demonach to bedzie exp chyba z 10kk xD

79Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Pią Lut 19 2010, 18:08

Offensive



Lejdis napisał:My tu mowimy o expie na dl bo tam sie najlepiej wg mnie expi najszybciej a reszta to juz wgl dlugo sie bije na demonach to bedzie exp chyba z 10kk xD
Widac ze w dupie byles i gowno widziales albo poprostu najlatwiej sie boci na dlach, a kto powiedzial ze knight musi byc dobry do pvp?;P na rl tibii knightow robia nooby na non pvp serverach jak sie uwaznie przyjzysz na ob ek nic nie zrobi. I tak powinno byc wedlug mnie;]

80Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Pią Lut 19 2010, 22:48

Serothes

Serothes

dobra wiec niech bedzie jak Crazy'emu sie podoba.. widac ze ten balans bardzo pomogl... teraz trudno spotkac 5 osob online ;d

81Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Sob Lut 20 2010, 04:33

hahaha



Po pierwsze knight jest dobry do pvp bo nie pada jak szmata a gdyby nie te cioty co zakladaja najtow o bys nigdy nie poszedl na zadnego hunta bossa na rl(ors itp itd...) bo pall czy tez ed/ms nie zblokuje tego wiec nie mow ze same nooby robia tego chara... smieszny jestes poprostu zastanow sie co piszesz na przyszlosc.
Teraz Crazy masz pewnie duzo osob do banowanie nie jak 4 os online sa...

82Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Nie Lut 21 2010, 23:27

Offensive



Odnosnie bosow to chyba Ty niewiesz co mowisz, jak ktos potrafi grac edekiem czy msem to zrobi poi, inq i reszte questow solo, o blokowanie jak chodzi to solo ubije orscha, morga i nic silniejszego niema. Też mi jest przykro ze botów zbanowalem;(

83Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Pon Lut 22 2010, 00:21

hahaha



Moze i dajesz rade ale co z tego ak jestes jedynym ed/ms 400+ na servie miejszy lvl nie da rady morga(i tak nie moze) orsha czy np poi
I nie mowie zebys zalowal ze zbanowales czy duzo czy malo bo zawsze sie znajda nowi gracze ale tutaj ich nie ma po prostu...

84Super Balans. - Page 4 Empty Re: Super Balans. Czw Lut 25 2010, 11:54

Lord Gregory III

Lord Gregory III

Gregory nie gra to nie ma kogo banować xD

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach